Ustalar Sahada Futbol Turnuvamızda Şampiyon Aydan Sanayi

Bursa Oto Tamirciler Odası’nın ‘Ustalar Sahada’ sloganı ile düzenlediği halı saha futbol turnuvasında final maçı oynandı.

Bursa Oto Tamirciler Odası tarafından Altınşehir Gençlik ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirilen halı saha futbol turnuvasında final maçı Küçüksanayi – Aydan Sanayi takımları arasında oynandı. Çekişmeli geçen maçın ardından Aydan Sanayi, Küçük Sanayi takımını 5-3’lük skorla yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Altı takımla lig usülü olarak oynanan turnuvanın final maçının ardından turnuva şampiyonu Aydan Sanayi ve turnuva ikincisi Küçüksanayi takımlarına kupa ve madalyaları Bursa Oto Tamirciler Odası Başkan Vekili Şuayip Özcan ve oda yöneticileri tarafından verildi. Turnuva sonunda ayrıca gol kralı, en iyi kaleci ve en centilmen takıma da madalya verildi.

Turnuvanın dostluk havasında geçtiğini belirten Bursa Oto Tamirciler Odası Başkan Vekili Şuayip Özcan, üyeleri arasında kaynaşmayı pekiştirecek bu tür organizasyonları sürdüreceklerini belirterek, tüm takımlara ve üyelerine teşekkür etti.