Başkan’ın Mesajı

Değerli üyelerimiz…

Sizlerin kıymetli destekleri ile göreve geldiğimiz günden bu yana, sektörümüzün gelişimi, günümüz şartlarına uygun çalışma standartlarını yakalayıp, esnafımızın geleceğe daha güçlü adımlarla yürüyebilmesi için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Bu anlamda organizasyonlarımız ve ziyaretlerimizle sık sık biraraya geldiğimiz siz değerli üyelerimizin görüş ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. İstişare mekanizmamızı işleterek, mesleğimizin erbapları siz değerli üyelerimizi geleceğe hazırlayarak, sektörümüzü güçlendirmek adına hep birlikte elimizi taşın altına sokuyoruz.

Bursamız, birçok sektörde olduğu gibi otomotivde de ülkemizin lokomotif konumundaki illerinin başında geliyor. Bizler de bu sektörü ayakta tutan, devamını sağlayan hizmetler veriyoruz. Bu manada bir yandan sektörü geleceğe taşırken, üyelerimizin gücüne güç katmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bir yandan sertifikalı eğitim programlarımızla üyelerimiz ve çalışanlarımızı geleceğe hazırlarken, diğer yandan da hayata geçirdiğimiz sosyal projelerimizle birliğimizi pekiştirip, Bursa kamuoyuna sesimizi duyuruyoruz.

Bizler çalışkan, üretken, ülkesinin geleceği adına elini taşın altına fazlasıyla sokan Bursamıza gönül verdik ve bu yolda elimizden gelen her çabayı gösteriyoruz ve göstereceğiz.

Bizler emeğin, birliğin, ortak aklın ve birlikte çalışmanın gücüne inanıyoruz.

İnanıyoruz ve biliyoruz ki, değerli üyelerimizden ve şehrimizden aldığımız güç ile daha nice vizyoner çalışmalara hep birlikte imza atacak ve ülkemizin ekonomisine, geleceğine katkı koymaya devam edeceğiz.

Tüm çabamız sektörümüzün, siz değerli üyelerimizin, Bursamızın ve ülkemizin geleceği içindir.

Mustafa GEÇ
Bursa Oto Tamirciler Odası Başkanı